Užitečné

Na internetu (a nejen na něm) se dá najít mnoho užitečných věcí. Jen člověk musí vědět, kde hledat. Třeba se v této rubrice setkáte s něčím, o čem nemáte ani tušení a přesto se vám to hodí. Pokud ano, splnila svůj účel.

Už jste si zvykli, že vám na našem serveru představujeme zajímavé sužby a on-line aplikace. Dnes se pojďme podívat do světa byzbysu a prezentací. Tvořit prezentaci spousta lidí nesnáší a považuje to doslova za psychické týrání. Dnes si ukážeme jeden z nástrojů, které mohou i těmto lidem pomoci. Zdarma a on-line.
Posledni komentare
18.03.2016 19:52:41: Super, jsem dojat) smiley${1} Furious 7 soundtrack
16.06.2015 17:27:38: jedním slovem BÍLKOVIN :-| sms rychla pujcka bez registru
Český statistický úřad shromažďuje a postupně zpřístupňuje velice zajímavá statistická data týkající se obecně jak sektoru ICT, tak i jednotlivých oblastí informační společnosti. Na této stránce jsou k dispozici všechny důležité zdroje dat a dokonce i velmi pěkně zpracované publikace a brožurky, na některých jsme se svoji troškou podíleli i my v IIO.
Již několik týdnů je v systému datových schránek nová funkce, která značně zlepšuje přístupnost tohoto komunikačního kanálu také zdravotně postiženým. A ve svém důsledku nejen jim, ale doslova každému. Jedná se o funkci náhledu datové zprávy. Název může sice působit zavádějícím dojmem, ale prakticky jde o možnost, jak si číst datové zprávy i bez doplňku XML parseru.
Přečtěte si článek na našem portálu Přístupnost dokumentů...
Autor: Redakce Technika bez bariér
Vybrat si mobilní připojení k internetu není tak jednoduché, jak operátoři ve svých reklamních kampaních tvrdí. Kde má člověk ale sehnat ty správné informace? A které připojení je skutečně funkční?
 

© 2009 Iniciativa informatiky pro občany
Elektronický kontakt na Kancelář, Právně-legislativní sekci, Publikační sekci, Poradnu, Webmastera